O Mnie

 "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu" Napoleon Bonaparte

PARĘ SŁÓW O MNIE

Mówią o mnie „pasjonat swojej pracy“, nie mogę się z tym nie zgodzić. Mam na swoim koncie wiele sukcesów zarówno startując na zawodach w Polsce jak i za granicą. Od kilkunastu lat dziele się swoją wiedzą fizjoterapeutyczną, wspieram i trenuję innych zawodników. Uważam, że kluczem do sukcesu jest stały rozwój już zdobytych umiejętności oraz zgłębianie wiedzy w nowych obszarach.

Od kilku lat związany z Kliniką Rehabilitacji Columna Medica, która jest partnerem medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prowadzę tam treningi personalne oraz zajęcia fizjoterapeutyczne. Dzięki tej pracy mam możliwość współpracowania z najlepszymi sportowcami w kraju i rozwijania swoich kompetencji.

Jestem współtwórcą Muungano Academy zajmującej się terapeutyczną pracą z ciałem i innowacyjnymi wersjami masażu wykonywanymi jednocześnie przez 2 masażystów.

Założyciel Instytutu Kettlebell w Łodzi, w którym mam okazję szkolić polską czołówkę zawodniczą oraz Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Girevoy Sport

Przede wszystkim jestem jednak trenerem oraz instruktorem prowadzącym innowacyjne zajęcia dla amatorów i profesjonalnych sportowców. To właśnie moje autorskie treningi pozwoliły mi między innymi zostać wielokrotnym Mistrzem Polski, Mistrzem Europy i Mistrzem Świata, rekordzistą świata w Kettlebel Maraton oraz jedynym polskim zawodnikiem posiadającym tytuł Master of Sport World Class

Prywatnie wielbiciel BJJ, w którym posiadam brązowy pas.
Osiągnięcia sportowe


Fizjoterapia

Prawo wykonywania zawodu Fizjoterapeuty numer 3710