O Mnie

 "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu" Napoleon Bonaparte

PARĘ SŁÓW O MNIE

Mówią o mnie „pasjonat swojej pracy“, nie mogę się z tym nie zgodzić. Mam na swoim koncie wiele sukcesów zarówno startując na zawodach w Polsce jak i za granicą. Od kilkunastu lat dziele się swoją wiedzą fizjoterapeutyczną, wspieram i trenuję innych zawodników. Uważam, że kluczem do sukcesu jest stały rozwój już zdobytych umiejętności oraz zgłębianie wiedzy w nowych obszarach.

Przez 7 lat związany byłem z Kliniką Rehabilitacji Columna Medica, która jest partnerem medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prowadziłem tam treningi personalne oraz zajęcia fizjoterapeutyczne. Dzięki tej pracy miałem możliwość współpracowania z najlepszymi sportowcami w kraju oraz rozwijania swoich kompetencji.

Jestem współtwórcą Muungano Academy zajmującej się terapeutyczną pracą z ciałem i innowacyjnymi wersjami masażu wykonywanymi jednocześnie przez 2 masażystów, aktualnie do swojego warsztatu pracy dodałem terapię Bowena.

Jestem założycielem Instytutu Kettlebell w Łodzi, w którym miałem okazję szkolić polską czołówkę zawodniczą oraz Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Girevoy Sport.

Przede wszystkim jestem jednak trenerem oraz instruktorem prowadzącym innowacyjne zajęcia dla amatorów i profesjonalnych sportowców. To właśnie moje autorskie treningi pozwoliły mi między innymi zostać wielokrotnym Mistrzem Polski, Mistrzem Europy oraz czterokrotnym mistrzem świata, rekordzistą świata w Kettlebel Maraton oraz pierwszym polskim zawodnikiem posiadającym tytuł Master of Sport World Class (od 2016 roku)

Prywatnie wielbiciel BJJ, w którym posiadam brązowy pas i jedną belkę 🙂
Osiągnięcia sportowe


Fizjoterapia

Prawo wykonywania zawodu Fizjoterapeuty numer 3710

[gs_logo]